Jó Szívért Közhasznú Egyesület


1191 Bp., Fő u. 25.

Osvald Péter elnök

e-mail: joszivert@gmail.com   
sites.google.com/site/joszivertegyesuelet/    

adószám: 18266621-1-43

Az egyesületet 15 magánszemély kezdeményezésére 2009. évben hoztuk létre a szív- és érrendszeri betegek teljes körű rehabilitációjának elősegítésére, a munkaképesség megőrzése, fejlesztése – rendszeres sportolás segítségével – célkitűzéssel. Egyesületünk az alapcélunknak megfelelően folyamatosan biztosítja tagjaink és nem tag „külsősök” részére is a sportolási – röplabdázási – lehetőséget heti rendszerességgel.

Szűkös anyagi lehetőségeink ellenére rendszeresen részt veszünk a Magyar Szívegyesület sporttalálkozóin, az évente megrendezésre kerülő bonyhádi Országos Amatőr Röplabdás Találkozón is, ahol ingyenes vérnyomásmérést, vércukormérést, valamint orvosi tanácsadást is hirdettünk. Jelenleg az egyesület kb. 20-30 fő egészségmegőrző tevékenységét és sportolását hangolja össze rehabilitációs és prevenciós céllal! 2010-ben Kispest Önkormányzata támogatásra méltónak itélte egyesületünk tevékenységét! 

Címlap
Önkormányzat
A kerület működése
Ügyintézés
Kispest
Kapcsolat
Választások-szavazások
Intézményi étkezésbefizetés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Archívum
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Archívum
A kispest.hu weboldal többféle sütit (cookie-t) használ azért, hogy biztosítsuk a weboldal teljes funkcionalitását, informatívvá és felhasználóbaráttá tegyük az oldalt. Ha tovább böngészi az oldalt, beleegyezik a sütik használatba. További információért olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat.