VELÜNK TÖRTÉNT...  2017. december 11.      452
Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Birkózók a Vass iskolában

Egy legenda járt iskolánkban, Klinga László olimpiai bronzérmes, kétszeres Európa-bajnoki ezüstérmes, négyszeres magyar bajnok mesteredző, aki nemcsak saját sikereire lehet büszke, hanem tanítványai teljesítményére is. Az évek során számos bajnokot nevelt, edzőként is a legjobbak egyike.

A képre kattintva galéria nyílik. (5 kép)

Az ő irányításával tartottak fergeteges bemutatót iskolánk tanulóinak a Kispesti Nehézatlétikai Sportiskola edzői és tanítványai. A bemutató során a Klinga László Birkózóterem versenyzőinek segítségével tanulóink megismerkedhettek a sportág alapjaival, fogásaival, megnézhették, mi mindenre képesek a sportolók. A program során nem csak ámultunk, de a foglalkozás végén mi is szőnyegre állhattunk és kipróbálhattuk, milyen érzés birkózónak lenni.

Nagyszerű sportembereket ismertünk meg, köszönjük ezt a felejthetetlen órát!

Ostrowski Tamás testnevelő 

Címlap
Önkormányzat
A kerület működése
Ügyintézés
Kispest
Kapcsolat
Választások-szavazások
Intézményi étkezésbefizetés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Archívum
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Archívum
A kispest.hu weboldal többféle sütit (cookie-t) használ azért, hogy biztosítsuk a weboldal teljes funkcionalitását, informatívvá és felhasználóbaráttá tegyük az oldalt. Ha tovább böngészi az oldalt, beleegyezik a sütik használatba. További információért olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat.