Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Szociális és mentálhigiénés munkatárs - Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat

Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzata Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban, teljes munkaidőben foglalkoztatott szociális és mentálhigiénés munkatársat keres.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Mentálhigiénés ellátás biztosítása az intézmény székhelyén és telephelyein alapellátást (nappali ellátás) és szakosított ellátást (átmeneti gondozóház) igénybevevők részére a vonatkozó rendelet, szakmai előírások és szakmai program alapján.

Alkalmazás feltétele:
- főiskola: szociális munkás, szociálpedagógus
- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
- 3 hónapnál nem régebbi, érvényes erkölcsi bizonyítvány

A jelentkezés részeként benyújtandó:
szakmai önéletrajz és a végzettséget tanúsító okiratok másolata.
Alkalmazás esetén az eredeti bizonyítványok, oklevelek bemutatása.

Előny:
- kispesti lakóhely, precizitás, pontosság, hivatástudat, megbízhatóság,
- min. 1 év szakmai tapasztalat szociális alapellátás vagy szakellátás területén.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 22.
A munkakör betölthető: 2017. szeptember 16.

A jelentkezés módja:
Elektronikus úton Balázs Piroska igazgató részére (segitokez@kispest.hu) történő megküldésével, vagy postai úton, illetve személyesen (1193 Budapest, Táncsics Mihály utca 7.).