Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Tagintézményvezető - Harangvirág Bölcsőde

A Kispesti Egyesített Bölcsődék pályázatot hirdet 1 fő tagintézményvezető állás betöltésére.

Munkavégzés helye:
Harangvirág Bölcsőde, 1194 Budapest, Zalaegerszeg utca 158.

A bölcsőde tevékenységi köre:
A családban nevelkedő 3 éven aluli gyermekek napközbeni ellátása, szakszerű gondozása, ne-velése. Alapellátás biztosítása a sajátos nevelési igényű gyermekek részére is.

Vezetői feladatok:
A bölcsőde tevékenységi körébe tartozó feladatok vezetői irányítása. Csecsemők és kisgyerme-kek napközbeni ellátásának koordinálása, ellenőrzése. A szakmai munka folyamatos segítése. Adminisztrációs munkák elvégzése. Kapcsolattartás a szülőkkel, munkatársakkal, társintézmé-nyekkel, felettes szervekkel.

Elvárások: - Felsőfokú képesítés, főiskolai végzettség.
- Legalább 5 éves szakmai és vezetői gyakorlat
- Számítógép, irodai programok felhasználó szintű ismerete
- Egészségügyi alkalmasság

Jelentkezéshez szükséges iratok:
- Büntetlen előéletet bizonyító 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (KJT szerint)
- Szakmai önéletrajz
- Szakmai helyzetelemzésre épülő, a bölcsőde vezetésére vonatkozó program
- Iskolai végzettséget igazoló okmányok
- A pályázó írásbeli hozzájárulása ahhoz, hogy a pályázati anyagát a bizottság megismerhesse.

A pályázatokat elektronikus vagy postai úton lehet benyújtani Brinza Istvánné intézményvezető részére.
Postacím: 1191 Budapest, Eötvös utca 11.
E-mail: egyesitettbolcsodek@kispest.hu
A pályázatok megismerése után személyes meghallgatásra hívjuk a pályázókat.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 11.
Elbírálása: 2018.05.28.

A megbízás határozott időre, 2018.06.01-től 2023. május 31-ig (5 évre) szól.