Csapatunk tagjai 3 ezüst érmet és 5 bronzérmet szereztek a burgasi világbajnokságon áprilisban.
2006 óta kispesti egyesületként Tai Chi oktatással foglalkozunk. Rendszeresen tartunk edzéseket a Kós Károly téren és részt veszünk minden eseményen Kispesten, ami az egészségről és a sportról szól (sportnap, sportágválasztó, Wekerle napok, stb.). Egyesületünket évről évre pályázat útján támogatja a Kispesti Önkormányzat.
Eddig eltelt időben versenyzőink rendre érmekkel tértek haza a hazai és nemzetközi versenyekről. Idén 3 versenyzőnk képviselte hazánkat az V. Tai Chi Világbajnokságon, melyet Bulgáriában (Burgas) rendeztek 2026. április 23-30. között. Csapatunk tagjai (Rudolf Alexandra Mária, Palotás Szvetlána Igorjevna, Tóth Lajos) 3 ezüst érmet és 5 bronzérmet szereztek.
Parragh Csaba elnökhelyettes
Öt Elem Wushu Egyesület


























