Dr. Virágh Gabriella

Debrecenben végzett, két szakvizsgát szerzett, majd dolgozott intenzív osztályon és a nemzetközi gyógyszeriparban is Ázsiától Afrikáig. Sok tapasztalat után tért vissza ahhoz, amit valódi hivatása: háziorvos és oktató családorvos a Semmelweis Egyetemen. Wekerletelepen lakik, ahol gyerekei és unokái is élnek.
Részese volt az 1989-es rendszerváltásnak, és ma is úgy érzi: azt a szabad és tisztességes jövőt, amelyért akkor lelkesedtek az emberek, nem kaptuk meg. Meggyőződése, hogy mindenkinek – az országban és a választókerületében is – biztonságos, kiszámítható környezetre van szüksége, erős oktatással, működő egészségüggyel és valódi megbecsüléssel. Ezért lett alapító tagja a XIX. kerületi Tisza Szigetnek.

























