HÍREK  2012. július 09.      1,506
Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Látogatás a diáktáborban

A káptalanfüredi üdülőtáborban nyaraló lengyel, török és szerb diákokat látogatta meg pénteken a polgármester.

Látogatás a diáktáborban
A képre kattintva galéria nyílik. (21 kép)

Az idei testvérvárosi diákcsereprogram szerdán kezdődött: a szerbiai Zomborból és a törökországi Pendikből (Isztambul) már délelőtt megérkeztek a gyerekek Kispestre, majd este utaztak tovább Káptalanfüredre az önkormányzat üdülőtáborába. Éjjel a lengyelek is megérkeztek Krzeszowicéből.

Csütörtökön járt a táborban Dr. Tarnai Richárd országgyűlési képviselő, Gajda Péter polgármester pénteken, Vinczek György alpolgármester szombaton látogatta meg a gyerekeket.

A tíznapos balatoni nyaralásban vannak sportprogramok, strandolás, nemzetiségi estek, túrák, hajókirándulások, városnézések Balatonalmádiban, Tihanyban, Veszprémben és egyéb szórakoztató programok.