Örömteli elismerés érte a KEÓ Zöld Ágacska Tagóvodájának pedagógusát, Váginé Végh Andreát, akit a Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért a rangos Varázspálca díj kitüntetettjei közé választott.

A „Varázspálca díj – 100 csodás pedagógus a diabéteszes gyerekekért” elismerést immár ötödik alkalommal adja át az alapítvány azoknak a pedagógusoknak és gyermekekkel foglalkozó szakembereknek, akik kiemelkedő odafigyeléssel, empátiával és felelősségteljes munkával segítik az 1-es típusú diabétesszel élő gyermekek mindennapjait.
Váginé Végh Andrea elismerésére Kovács Mátyás szülőjének ajánlása alapján került sor, amely különösen értékessé teszi a díjat, hiszen a jelöléseket maguk a diabéteszes gyermekeket nevelő családok teszik saját tapasztalataik alapján.
A díj annak a mindennapi törődésnek és elhivatottságnak szól, amellyel Andrea támogatja a rá bízott gyermekeket, biztosítva számukra a biztonságos, elfogadó és szeretetteljes környezetet.
Szívből gratulálunk Váginé Végh Andreának ehhez a méltó elismeréshez, és további sok sikert kívánunk áldozatos munkájához!
KEÓ Zöld Ágacska Tagóvoda


























