VELÜNK TÖRTÉNT...  2026. május 18.      190

Varázspálca díjjal ismerték el Váginé Végh Andrea munkáját

Örömteli elismerés érte a KEÓ Zöld Ágacska Tagóvodájának pedagógusát, Váginé Végh Andreát, akit a Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért a rangos Varázspálca díj kitüntetettjei közé választott.

02keo-varazspalca-dij2605

A „Varázspálca díj – 100 csodás pedagógus a diabéteszes gyerekekért” elismerést immár ötödik alkalommal adja át az alapítvány azoknak a pedagógusoknak és gyermekekkel foglalkozó szakembereknek, akik kiemelkedő odafigyeléssel, empátiával és felelősségteljes munkával segítik az 1-es típusú diabétesszel élő gyermekek mindennapjait.

Váginé Végh Andrea elismerésére Kovács Mátyás szülőjének ajánlása alapján került sor, amely különösen értékessé teszi a díjat, hiszen a jelöléseket maguk a diabéteszes gyermekeket nevelő családok teszik saját tapasztalataik alapján.

A díj annak a mindennapi törődésnek és elhivatottságnak szól, amellyel Andrea támogatja a rá bízott gyermekeket, biztosítva számukra a biztonságos, elfogadó és szeretetteljes környezetet.

Szívből gratulálunk Váginé Végh Andreának ehhez a méltó elismeréshez, és további sok sikert kívánunk áldozatos munkájához!

KEÓ Zöld Ágacska Tagóvoda

03keo-varazspalca-dij2605