VELÜNK TÖRTÉNT...  2012. december 08.      876
Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Mikulás Kupán kosaraztak a középiskolások

A fiúk között a házigazda Károlyi gimnázium, a lányoknál a Deák gimnázium csapata győzött a Mikulás Kupa középiskolás kosárlabdatornán december 6-án.

Mikulás Kupán kosaraztak a középiskolások
A képre kattintva galéria nyílik. (3 kép)

Kerületi Mikulás Kupa középiskolás kosárlabdatornánkat 2012. december 6-án bonyolítottuk le a Károlyi gimnáziumban. A sporteseményen 8 intézmény (Károlyi, Deák, Trefort, Ganz, Semmelweis, Waldorf, Jeriko, Budai) 11 csapata – mintegy 110 diák – képviseltette magát fiú és lány kategóriában. A feszített ütemű lebonyolítás zökkenőmentes volt, így az előírt befejezési határidőt (17.30 óra) csak pár perccel léptük túl.

Lány kategóriában a Deák gimnázium csapata lett az első, a fiúknál a hazai csapat, a Károlyi diadalmaskodott a döntőben, kiváló játékkal utasítva maga mögé versenytárs csapatokat.

Az 1-3. helyezett érmet, a két győztes kupát kapott.

Ezúton szeretnénk megköszönni Dr. Cselik Ágnesnek, a Károlyi gimnázium igazgatónőjének, hogy biztosította a helyszínt, Varga Judit és Adorján Gábor testnevelőknek, hogy közreműködtek a lebonyolításban, Magyar Márton játékvezetőnek a szakszerű közreműködésért.

Kerekes Balázs és Lángi Gábor, Humánszolgáltatási Iroda