Kirándultunk Domonyba
Őszi kirándulást szervezett tagjainak a Kispesti Nyugdíjasok és Mozgássérültek Klubja 2014. október 9-én. Gyönyörű napsütésben indultunk el ötvenen autóbusszal a Templom térről.
Első állomásunk Gödöllő volt, ahol sétáltunk a szép napsütésben. Majd Máriabesnyő híres kálváriáját és templomát néztük meg. Végül Domonyvölgyben, a Malackert vendéglőben pihentünk meg. Szépen terített asztallal, finom levessel, frissen sült malacságokkal vártak bennünket. Uzsonnára pedig mákos palacsintát kaptunk meggyszósszal leöntve.
Ebéd után kávé, majd egy jó nagy séta következett a ragyogó napsütésben. Harmonikásunk, Béla bácsi is eljött velünk, így séta után már szólt is a zene. Még táncra is perdültek nyugdíjasaink.
Este hét órakor érkeztünk vissza szeretett Kispestünkre. Mindenki nagyon jól érezte magát, felejthetetlen napot töltöttünk el.
Huszár Erzsébet

























