VELÜNK TÖRTÉNT...  2019. június 12.      931
Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Amerikai kitüntetés a Deák gimnáziumnak

A Kispesti Deák Ferenc Gimnázium az Amerikai Kereskedelmi Kamarától elnyerte a Karrierorientációs Programban a legaktívabb iskola kitüntető címet.

deak-karrier02

2019. június 6-án az ötödik alkalommal megrendezett „Versenyképes Oktatás”című konferencia keretén belül vehették át a díjat a gimnázium képviselői. A kamara 2018-ban indította Karrierorientációs programját azzal a céllal, hogy a munkaerőpiac és az oktatás szereplőit közelebb hozza egymáshoz. Az iskolákból kikerülő diákokat már diákéveik alatt hozzásegítik a munkaerőpiacon való biztosabb tájékozódáshoz, megkönnyítik pályaválasztásukat és majdani elhelyezkedésüket a munka világában. A program keretében vezető beosztású vállalati önkéntesek tartottak érdekes, figyelemfelkeltő foglalkozásokat, előadásokat a gimnáziumban. Diákjainknak lehetőséget biztosítottak arra, hogy vezető amerikai cégek budapesti vállalatait meglátogassák.

Büszkén mondhatjuk, hogy minden látogatónk és vendéglátónk elismerően nyilatkozott a gimnáziumról. Diákjaink pedig egyöntetűen hasznosnak, jövőbeli pályaválasztásuk szempontjából meghatározónak ítélték meg a programokat.

Velenczeiné dr. Bierbauer Zsuzsanna
programkoordinátor

 deak-karrier01

Címlap
Önkormányzat
A kerület működése
Ügyintézés
Kispest
Kapcsolat
Választások-szavazások
Intézményi étkezésbefizetés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Archívum
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Hírek
Közlemények
Pályázatok
Programajánló
Adatvédelem
Társadalmi véleményezés
Közérdekű adatok
Ügyfélkapu
Archívum
A kispest.hu weboldal többféle sütit (cookie-t) használ azért, hogy biztosítsuk a weboldal teljes funkcionalitását, informatívvá és felhasználóbaráttá tegyük az oldalt. Ha tovább böngészi az oldalt, beleegyezik a sütik használatba. További információért olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat.