HÍREK  2014. szeptember 17.      1,067
Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Kispesti sikerek a karateversenyen

Jól szerepeltek a kispesti versenyzők a hétvégi nyolcadik nyílt nemzetközi Kyokushin-Kispest Karate Kupán, a Károlyi gimnázium tornatermében.

A képre kattintva galéria nyílik. (9 kép)

Vinczek György, Kispest alpolgármester, majd dr. György István budapesti kormánymegbízott nyitotta meg és köszöntötte a versenyzőket, lányokat és fiúkat az óvodás kortól egészen a szenior korosztályig. Jelen volt az önkormányzat által is támogatott sporteseményen Ékes Gábor alpolgármester, Vidra Zoltán képviselő a versenyt rendező kispesti Kyokushin Karate Egyesület elnökségi tagjaként is, Mihály András és Fekete Márk képviselők díjakat adták át a legjobbaknak.

A kispesti versenyzők szép sikereket értek el a kupán: Mihályi Nóra 1. (gyerek 3 lány -30 kg); Deák Bernadett 2. (junior lány -65 kg); Major György, 1. (felnőtt férfi B -80 kg) és super fight győztes, Csesznik Zoltán 1. (szenior kategória) helyezést szerzett.