Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Gyógytornász - Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat

A Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat igazgatója határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban, gyógytornász/mozgásterapeuta munkatársat felvesz, főállásban, teljes vagy részmunkaidőben.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Az intézmény által nyújtott gyógytorna szolgáltatás során elősegíti az ellátást igénybe vevő fizikai, egészségügyi rehabilitációját, életkornak, élethelyzetnek, komplex egészségi állapotnak megfelelően, figyelembe véve a meglévő betegséget, esetleges kizáró okokat.
Az ellátottak képességeinek, készségeinek megfelelő foglalkozások szervezése, megtartása, személyi segítés, a szakképzettségének megfelelő feladatok ellátása a gyógytorna, mozgásterápia módszereivel, a felmerülő igények figyelembe vételével.

Alkalmazás feltétele:
 főiskola, gyógytornász végzettség
 Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
 3 hónapnál nem régebbi, teljes körű hatósági erkölcsi bizonyítvány

Előny:
 kispesti helyismeret, precizitás, pontosság, hivatástudat, megbízhatóság,
 megváltozott munkaképesség
 min. 2 év szakmai tapasztalat

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A munkakör betölthető: elbírálást követően

Jelentkezési határidő: 2017. december 11.

A jelentkezés részeként benyújtandó:
• szakmai önéletrajz, motivációs levél, és a végzettséget tanúsító okiratok másolata, vagy szkennelt változata

A hiányosan beküldött pályázatok/jelentkezési anyagok nem kerülnek elbírálásra.

A jelentkezés módja:
Elektronikus úton az igazgató részére megküldve, vagy postai úton, illetve személyesen.